Organizujemy imprezy sportowe, między innymi:

oraz wiele innych.

W naszych obiektach prowadzone są zarówno zajęcia w dyscyplinach zespołowych, jak i indywidualnych.

Udostępniamy i wynajmujemy nasze obiekty na mecze, turnieje, spotkania i szkolenia.

W skład naszej bazy wchodzi Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Brzozowej, oddana do użytku w 2010 roku.
To pełnowymiarowa hala z trybunami dla widowni na 518 miejsc siedzących, sala widowiskowa na 200 miejsc siedzących z możliwością wykorzystania balkonów. Ponadto w obiekcie znajduje się bar i mini siłownia.

W najbliższym otoczeniu znajdują się boiska plażowe przygotowanych do gry w piłkę  nożną, ręczną i siatkówkę plażową z trybunami na 200 kibiców, boisko do piłki nożnej o wymiarach 45 m x 25 m z trybunami na 100 osób oraz boiska do koszykówki i siatkówki.

Obok Domu Kultury znajdują się Hala Sportowa wraz z parkingiem przystosowanym zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusu, oraz Stadion Sportowy z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią i okalającą go poliuretanową bieżnią lekkoatletyczną, wraz z dwoma kortami tenisowymi.

W miejscowości Sadków znajduje się sportowy Orlik.